DİNÇERLER -GÜNEŞ ENERJİ SİSTEMLERİ

Güneş Enerjisi Kullanılarak Nasıl Tasarruf Edilir?

Dincerler Güneş Enerji Sistemleri için en güzel seçeneklerle hizmetinizdeyiz. Bilindiği gibi güneş ışıklardan faydalanarak sıcak su elde etmek mümkündür. Bu amaç için kullanılan Türk Malı ve TSE belgeli güneş enerji sistemleri hem dayanıklı hem de ekonomiktir. Türk mühendisler tarafından geliştirilmiş ve bakanlık onaylıdır.

Ev Ekonomisine Güneş Enerji Sistemlerinin Katkısı

Çevresel sistemlerin hızla geliştiği ve moda olduğu bir zamandayız. Modern ev ve iş yerleri, güneş enerjisinden istifade edip elektrik giderlerini azaltmaktadır. Bu imkânı değerlendirmek için ekonomik faydalarını göz önünde bulundurmak yeterlidir. Yıllık yüzlerce TL masraftan kurtulmak ancak güneş enerjisinden sıcak su elde etmekle mümkündür. Kombi ile gaz yakarak yâda elektrik harcayarak sıcak su kullanımına yönelmek hem masraflı hem de kullanışsızdır. Bu bakımdan en iyi seçenek güneş enerjisi İstanbul olacaktır.

Güneş Enerjisi Sistemleri Nasıl Çalışıyor?

Işık foton içerir. Özellikle güneş ışığı zengin bir foton kaynağıdır ve başlı başına tükenmez bir enerjidir. Güneş enerjisi sistemleri, son sistem teknolojik harikalardır. Panelleri üzerinde çok ince ızgaralar bulundurur. Güneş ışığının fiziksel şartlarda lameller üzerine düşmesi ısıya dönüşmesi için yeterlidir. Izgara oluklarında bu yolla ısınan sular kullanılmak üzere sistem deposunda bekletilir. İhtiyaç duyulduğunda, devir daim esası ile şebekenize iletilir. Bu şekilde siz müşterilerimiz dilediğiniz anda kolayca sıcak su sahibi olursunuz.

Dinçerler Güneş Enerji Sistemleri

Trakya bölgesinde faaliyetleri sürdüren firmamız sizlere bu imkanı verebilecek teknik ekip ve yetkinliğe sahiptir.

Güneş Enerji Sistemlerine Nasıl Sahip Olabilirim?

Dincerler güneş enerji sistemleri sorumlu işletmeciliği ve teknik desteği ile yanı başınızda, bir telefon uzağınızdadır. Kullandığımız ekipmanların, ne kadar estetik ve ne kadar verimli olduğuna bizzat şahit olmanızı istiyoruz. Dilediğiniz zaman keşif yapmak için bizi çağırabilirsiniz. Müşterilerimiz için gereken tüm detayları düşünürüz. Talepleriniz doğrultusunda sizin için en modernize kurulumu yaparız. Güneş enerji sistemlerine sahip olmak için bütçenizi zorlamanız gerekmeyecek. Her keseye uygun ödeme koşulları, seçenekleri ve taksit imkânlarımız mevcuttur. Işığın enerjiye çevrilmesi mantığıyla üretilen teknolojik ürünlerimizin kurulumu kolay ve basittir. Yaz demeden kış demeden size sıcak su üretir.

Güneş Enerjisi Sistemleri ile günlük elektrik ve sıcak su ihtiyacınızı karşılamanız mümkündür. Bu sistemler güneş ışığından faydalanmakta ve ortaya çıkan enerji depolanmaktadır. Böylece; Elektrik veya Sıcak Su ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Bireysel veya kurumsal olarak güneş enerji sistemleri kurabilirsiniz. Türkiye’de güneş enerjisine talep artmaktadır çünkü; gerekli düzenlemeler yapılmıştır. 2018 Yılında Yenilenebilir Enerji Kaynakları Kanununda belirtilen hususlara göre; ev veya işyerlerinize Güneş Enerjili sistemlerin kurulumunu yaptırabilirsiniz.

Daha az maliyetli, temiz ve yenilenebilir bir enerji kaynağı olan güneş enerjisine olan rağbet her geçen gün artmaktadır. Çünkü; Hem Tasarrufludur hem de kullanışlıdır.

Ülkemizde güneş enerjisi panelleri genelde sıcak su sağlamak için kullanılıyordu. Günümüzde, buna ek olarak, elektrik üretmek için de güneş ışınlarından faydalanılmaya başlandı. Güneş enerjisi sistemlerini evinizin çatısına ya da bahçesine kurarak eviniz için elektrik üretebilirsiniz.

Güneş Enerjisi Sistemleri Hangi Alanlarda Kullanılır?

 • Sıcak su üretimi
 • Elektrik üretimi
 • Konutların soğutulması
 • Konutların ısıtılması
 • Buhar üretimi
 • Hidrojen üretimi
 • Deniz suyundan tuz üretilmesi
 • Tarım ve sera faaliyetleri

Güneş Enerji Sistemlerinin Faydaları

 • Çevre Dostudur
 • Fatura Derdi Yoktur
 • Zam Korkusu Olmaz
 • Güvenli Bir Yatırımdır
 • Bağımlılığı Ortadan Kaldırır

En güvenli yatırımlardan biri güneş enerjisine yapılan yatırımdır. Güneş enerji sistemleri, doğal olarak aldıkları enerji ile çalıştıkları için ay sonunda ek masraf çıkarmazlar.

Güneş panelleri genel olarak; akü grubu, akü şarj regülatörü ve yardımcı elektronik ekipmanlardan oluşan bir sistemdir. Üretilmek istenen enerjinin miktarına göre ancak güneş panellerinin sayısı hesaplanır ve ardından panellere akü grubu dahil edilir. Buradaki akü grubunun amacını güneş ışınlarından yararlanılamayan günlerde güneş sisteminin devre dışı kalmasını önlemek olarak açıklayabiliriz.

Güneş Enerjisine çatınızın uygunluğunu görmek ve potansiyelini anlamak için çatıda keşif yapılması gerekmektedir çünkü; her projede müşterilerin ihtiyaçlarına uygun çözümler üretilebilmelidir. Güneş Enerjisi Sistemleri için, Keşfe göre proje tasarımı yapılır. Keşifte çıkan sonuçlara göre sistem tasarımı, yerleşim planı ve üretim analizleri ile sistem maliyetinin oluşturulması sağlanır.

Sunmuş olduğumuz hizmetlerimizde, ürünlerin kalitesinden montajına ve kurulumuna kadar her adımda müşteri memnuniyet garantisi sunmaktayız.

Projelendirilme ve keşif aşamalarında tecrübeli uzman ekibimiz ile günes enerji sistemleri kurmaktayız.

Güneş Enerjisi Elektrik Sistemleri

Güneş Enerjisi Su Isıtma Sistemleri

İlgili Ürünlerimiz

Hayallerinizdeki evi
inşa etmek için proje yöneticilerimizden biriyle gecikmeden iletişim kurun.