Hakkımızda

DİNÇERLER PREFABRİK VE GÜNEŞ ENERJİ SİSTEMLERİ

Dinçerler Prefabrik ve Güneş Enerji Sistemleri

2004 yılından itibaren Dinçerler Güneş Enerji Sistemleri olarak, uzman ve deneyimli profesyonel kadrosuyla müşterilerinin istekleri ve ihtiyaçları doğrultusundaki en uygun Güneş Enerjili Elektrik Sistemleri, Güneş Enerjili Su Isıtma Sistemleri, Kalorifer Kazanları, Kalorifer Petekleri, Doğalgaz ve Kombi ürünleri satışı, kurulumu ve Montaj Hizmetlerinin yanı sıra İnşaat Sektöründe Prefabrik yapı, Prefabrik Ev Projelendirme ve kurulum Hizmetleri sunmaktayız.

Güneş enerjisi ve kalorifer sistemleri sektöründe, İnşaat taahhüt, altyapı,  ve özellikle yenilenebilir enerji alanlarında da faaliyet gösteren firmamız; 2022 yılı itibari ile Tüm Türkiye genelinde prefabrike konutlar, ofis binaları, sosyal tesisler, deprem evleri, hafif çelik yapılar, ahşap yapılar ve konteyner bazlı konut satışı ve kurulumu hizmetlerine başlamıştır.

İçinde bulunduğumuz çağın sunduğu teknolojileri müşterilerimizin hizmetine sunmak amacıyla, kaliteli hizmet ve memnuniyet odaklı iş süreçlerini sürdürmekte ve ayrıca bu konudaki hedeflerini ve yükselişini devam ettirmektedir.
Yeni hizmet ve projelerimizle sizlerle olmanın gururunu yaşamaktayız

Vizyonumuz

Öncelikle hayal eden, hayallerini gerçekleştiren, hizmette sınır tanımayan, müşterilerinin ihtiyaçlarını anlayan ve çözmeye odaklanan sektöründe lider bir kuruluş olmak.

Misyonumuz

Sektöründeki gelişmeleri ve yenilikleri yakından takip eden, en iyi olanı üretmeyi hedefleyen vizyoner, sektörüne yenilikler getiren yenilikçi, bu doğrultuda kendisiyle birlikte personelini de sürekli geliştiren çözüm odaklı, müşteri beklentilerinin ötesinde kendi kalite standartlarını oluşturan bir kuruluş olmak.

Kurumsal Kimlik

Prefabrik yapılar ve Isı sektöründe hizmet veren firmamız, yerel ve bölgesel çalışmalarını, tecrübeli ve müşteri odaklı çözümler üreten uzman bir ekip ile sürdürmektedir. Kırmızı “D” harfi içerisinde çatı bulunan marka logomuz, “Dinçerler” çatısı altında ve yapı sektöründe emek birliğini temsil etmektedir, simetrik görüntüsünü ise güneş enerji panellerinin teknolojisinden ilham almaktadır.